Witaj w Strefie Pacjenta

Przed pierwszą wizytą

Zamiast czekać na pojawienie się problemów ze stopami, warto zwrócić na nie uwagę wcześniej. Nasza placówka oferuje nie tylko leczenie chorób i dolegliwości stóp oraz paznokci, ale również profilaktykę i kontrolę stanu zdrowia stóp.

Przyjdź do nas, aby sprawdzić, czy Twoje stopy są w dobrej kondycji, wdrożyć działania zapobiegawcze czy wykonać badania laboratoryjne. Dbając o swoje stopy z wyprzedzeniem, możesz uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości zapewniając sobie wygodę i komfort życia.

W trakcie pierwszej wizyty pacjent może spodziewać się dokładnego wywiadu, badania fizykalnego oraz omówienia planu leczenia lub działań profilaktycznych. Nasz personel posiada bogate doświadczenie w pracy z trudnymi przypadkami klinicznymi oraz wiedzę na temat różnych schorzeń występujących na stopach i paznokciach. Dzięki temu możemy skutecznie pomóc z problemami, takimi jak: kurzajki, odciski, paznokcie wrastające, grzybice paznokci i skóry, czy rany przewlekłe i trudno gojące się.

 

O czym pamiętać przed pierwszą wizytą?

 • Przed wizytą nie pomagaj swoim stopom wyglądać lepiej – zmiany na Twoich paznokciach i podeszwie są dla nas bardzo ważne.
 • Nie stosuj kremów, zasypek czy maści do stóp/dłoni w dniu wizyty
 • Nie zakładaj nowego obuwia – jednym z elementów diagnostyki podologicznej jest obejrzenie stopnia ścierania podeszw obuwia i ich wygięcia.
 • Bardzo istotne są dla nas choroby przewlekłe i przyjmowane leki – choroby ogólnoustrojowe i farmakologia mają znaczący wpływ na wygląd skóry stóp i paznokci. Zabierz ze sobą nazwy leków i maści jakie stosujesz w domu, a także zdjęcia RTG i badania krwi, jeśli były wykonywane.
 • Jeśli obawiasz się, że możesz mieć grzybice skóry lub paznokci, zaprzestań stosowania lakierów, zmywaczy do paznokci, maści i antybiotyków miejscowych jak i doustnych na 14 dni przed wizytą. Stosowanie tych preparatów zaburzy wyniki badania mykologicznego.

Jakie są kolejne kroki?

Wizyta zaczyna się od wypełnienia karty klienta, w której zbierany jest wywiad chorobowy. Pytania dotyczą:

 • Celu wizyty,
 • Występujących dolegliwości,
 • Czasu trwania dolegliwości,
 • Ogólnego stanu zdrowia i chorób współistniejących,
 • Przyjmowanych leków,
 • Dotychczasowych metod leczenia występujących dolegliwości,
 • Wykonanych badań i ich wyników.

W trakcie wizyty stopy są dokładnie oglądane i zwracana jest uwaga na wszelkie zmiany, deformacje, a także kondycję skóry i paznokci. W razie potrzeby, decydujemy o wykonaniu dodatkowych testów diagnostycznych, takich jak badania mykologiczne, badania krwi, czy analizy biomechaniki chodu.

Po zebraniu wywiadu oraz dokładnym zbadaniu stóp, specjalista jest w stanie postawić trafną diagnozę oraz opracować indywidualny plan leczenia. W zależności od charakteru problemu, liczba wizyt i rodzaj niezbędnych zabiegów mogą się różnić.

Nasz personel szczegółowo przedstawia wszelkie niezbędne informacje i chętnie odpowiada na pytania związane z leczeniem, pielęgnacją domową, czy jednostką chorobową.

Zapoznaj się także z:

1
ikona voucher

Vouchery

Prezenty praktyczne zazwyczaj kojarzą się z nudą, jednak w rzeczywistości mogą być najlepszym rozwiązaniem. Codziennie spędzamy wiele godzin stojąc, chodząc lub uprawiając sporty, co może prowadzić do różnych dolegliwości stóp.

Dlatego podarowanie komuś wyjątkowego vouchera na dowolną usługę w Feet Clinic może być nie tylko oryginalnym, ale także bardzo funkcjonalnym prezentem.

„Miejsce które mogę polecić z czystym sumienie.
Ludzie którzy tam pracują stają na wysokości zadania. Dają od siebie całe serce. Podchodzą do każdego indywidualnie. Pokazują że ich praca to też ich pasją. Kochani syn z palcem męczył się 4 lata, miał wykonaną operację w innym miejscu ale tam tylko spartolili robotę. Pani Ania naprawiła wszystko na 103%. Takich ludzi potrzeba więcej... jeśli masz jakiś problem zgłoś się do nich a tam zajmą się Tobą profesjonalnie. Ja osobiście bardzo dziękuję za wszystko co Ci ludzie wykonali.”

Pranczki

„Profesjonalna obsługa, Pani Ania bardzo rzetelna. Wszystko wyjaśniła i oprócz samej klamry pokierowała nas dalej abym mogła z synem pracować nas wadą. Jeszcze nigdy nie trafiłam na taki profesjonalizm. Dziękuję.”

Martyna

„Dopóki nie poznałam Pani Ani i nie skorzystałam z jej profesjonalizmu sądziłam, że moje stopy - spadające paznokcie, odciski, ból podczas chodzenia na obcasach.. to cena jaką płacę za bieganie długodystansowe. Myliłam się.
Odzyskałam piękne i zdrowe stopy. Dziękuję z całego serca. Teraz, w lato, będę mogła chodzić w sandałkach i klapkach.”

Wiolka Czuryńska - Biegam dla Kobiet

„Korzystałam z usług wielu salonów w Trójmieście i nareszcie znalazłam salon spełniający moje oczekiwania. Kolor pięknie pomalowany pod skórki, Pani Ania dobrała pedicure do potrzeb moich stóp oraz odpowiedziała rzetelnie na moje pytania. W końcu mam efekt jakiego oczekiwałam i pomimo że od zabiegu minął już ponad tydzień to nie widać odrostu, a moje stopy nadal są idealnie gładkie.
Z przyjemnością zostaje stałą klientką.”

Ewelina

„Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Wykonany bardzo dobrze, ale co najważniejsze - otrzymałam fachowe porady. Duża wiedza, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. No i oczywiście miła niekrępująca atmosfera. Polecam!”

Oliwia

„Byłam przerażona wizytą, gdyż palec bolał mnie bardzo mocno. Byłam u kilku podologów, ale każdy rozkładał ręce. Pani Ania wykazała się niezwykłą empatią i profesjonalizmem. Wytłumaczyła mi co będzie robiła i skąd pojawił się taki stan. Bardzo szybko uśmierzyła mój ból i dzisiaj już go nie odczuwam. Polecam Panią Anie każdemu kto boryka się z takim problemem.”

Paulina

„Do kliniki trafiłem z moim tatą po pobycie w szpitalu po amputacji palca u stopy. Rana nie goiła się, lekarz chciał wykonać dalszą amputację. W tej klinice trafiliśmy na wspaniałą, fachową i kompleksową opiekę. Opatrunki były dobieranie pod faze gojenia rany - spowodowało to, że mój tata uniknął dalszej amputacji. Panie pielęgniarki posiadają ogromną wiedzę i praktykę na temat zaopatrywania ran, której mógłby pozazdrościć nie jeden lekarz. Ich spokój, opanowanie, przekazywanie wiedzy, odpowiadanie na nasze pytania i przemyślane decyzje w opatrywaniu nogi oraz skierowanie jakie badania możemy jeszcze wykonać doprowadziły do szybkiego wygojenia stopy. Dziękujemy jeszcze raz za uratowanie nogi mojemu ojcu."

Bartłomiej

„Polecam z całego serca. Jestem po zabiegu plastyki opuszków placów z usunięciem osteofitów u dwóch palców od stóp. Dzięki opiece Pani Ani pod zabiegu moje palce po dwóch miesiącach wyglądają bardzo ładnie. Mój komfort życia dzięki Feet Clinic zmienił się na lepsze.
Pani Ania najlepsza Pani Podolog, którą znam! Troskliwa, kontaktowa, pełna ciepła, pomocna z ogromna wiedzą i zaangażowaniem podchodzi do każdego przypadku. Bardzo polecam!”

Patrycja

„Polecam wszystkim Feet Clinic. P. Ania uratowała palca mojego syna, jest mistrzynią w tym co robi. Miła i fachowa obsługa, trafiłam tutaj przez przypadek ale jestem pod wrażeniem efektów.”

Joanna

„Miałem dzisiaj przyjemność poddać się pedicure'owi medycznemu u Pani Gabrieli. Był to mój pierwszy zabieg tego rodzaju, bo dotychczas wydawało mi się to niemęskie lub zwyczajnie niepotrzebne. Nic bardziej mylnego! Moje stopy nigdy nie były tak zadbane i w końcu bez wstydu i chwili zawahania będą mogły ujrzeć światło dzienne. Pani Gabriela ma bardzo dużą wiedzę i chętnie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Nauczyłem się jak dbać o moje stopy na porządku dziennym, ale jeśli wystąpi taka potrzeba, to na pewno wrócę do Dream Beauty. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.”

Łukasz

„Moje stopy były tragiczne, ale po pedicure medycznym u pani Gabrysi są o niebo lepsze! Atmosfera była bardzo przyjazna, zabieg trwał 2h, ale miałam wrażenie, że byłam tam tylko 5 minut. Nie czułam się też w żaden sposób oceniana i zostałam profesjonalnie obsłużona. Polecam gorąco ten salon, a zwłaszcza panią Gabrysię! :)”

Aleksandra

„Rewelacja, począwszy od Pani w rejestracji do Pani podolog. Trafiłyśmy z córką lat 6 , Pani Ania uratowała nas przed kolejną wizytą u chirurga. Podejście do dzieci niesamowite, termin wizyty Pani wyczarowała nam w ten sam dzień który dzwoniłam.A na koniec córka mogła sobie wybrać upominek 😊 Ogromne serce, empatia, a przede wszystkim niesamowici ludzie tworzący takie miejsce ❤ Polecam serdecznie :)”

Kasia

„Od dłuższego czasu korzystam z usług w tym salonie. Pani Ania , podolog to Anioł, który niejednokrotnie ratował mnie przed bólem. Jej zaangażowanie i profesjonalizm a także dążenie wciąż do udoskonalania usług, to cecha której mogą uczyć się inni. Cały salon wciąż jest modernizowany i dopasowywany do potrzeb klientów. W okresie gdzie wciąż panuję wirus, tam czujesz się bezpiecznie. Czystość, dezynfekcja, profesjonalizm , to drugie imię salonu. Kochani polecam z całego serca 💐❤️”

Ela

„Pani Ania jest najlepszym podologiem, na którego trafiłam. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Pomocna i niesamowicie kompetentna.
Ośmiolatek zakochany w Pani Podolog a jego poobozowe stopy uratowane .
Z całego serca polecam!”

Agata

„Przychodzę tutaj już od dobrych kilku lat i dzięki temu jestem świadkiem jak bardzo to miejsce i pracownicy się rozwijają. Praktycznie przy każdej wizycie widziałam coś nowego- zaczynając od kolejnych dyplomów i certyfikatów na ścianie czy coraz większej dostępności produktów do pielęgnacji, kończąc na najważniejszym, czyli nowymi metodami dbania o nasze stopy i coraz większym zakresem leczenia różnych schorzeń czy urazów. Ja akurat zaczęłam przychodzić do tego salonu z wrastającym paznokciem. Z wizyty na wizytę coraz bardziej się uśmiechałam, zapomniałam o bólu, który przed pierwszą wizytą utrudniał mi nawet chodzenie. Z czasem udało się wyprowadzić paznokieć całkowicie i po wrastaniu nie ma śladu. 🙂 Nie była to moja jedyna "przygoda" ze stopami, ale z żadną nie miałam w tym salonie problemu. Zawsze była trafna diagnoza, zawsze że starannością tłumaczono mi co się stało, co mogło być przyczyną i jakie leczenie wdrażamy- i zawsze było trafnie. Regularnie odwiedzam też Anię (bo to do niej wybieram się najczęściej) na pedicure czy zwykłe kontrole. Odnośnie samej Ani- cudowna dziewczyna, profesjonalistka z ogromną wiedzą. Cieszę się, że do niej trafiłam. Polecam ją wszystkim znajomym czy rodzinie, z czystym sumieniem. Nigdy nie slyszalam o niej (i samym salonie) żadnej negatywnej opinii. Tak jak wspomniałam, od kilku lat obserwuję ogromny progres, pasję do pracy i taki zapas ambicji, którym można byłoby obdarować pół miasta 🙂
Jeżeli ktoś szuka Podologa w Trójmieście to nie wiem czy można trafić lepiej niż tutaj.”

Veronika

„Polecam. Rzetelna obługa, pani odpowiedziała sumiennie na moje pytania. zabieg bezbolesny a efekt mogłem zobaczyć od razu.”

Arek

„Od prawie roku regularnie odwiedzam Feet Clinic i jestem bardzo zadowolona. Zarówno pedicure medyczny, jak i kosmetyczny, hybryda czy pomoc przy onycholizie były na bardzo wysokim poziomie. Pani Gabi jest niezwykle delikatna, sympatyczna i ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli odpowiadając na moje liczne pytania;). Serdecznie polecam to miejsce, idźcie tłumnie, ale bez przesady, żeby został dla mnie jakiś termin:)"

Sara

„Dla mieszańców osiedla Leśny Zakątek możliwość wykonania badań krwi kilka kroków od domu i bez kolejki to wielke udogodnienie. Pani Magdalena niezwykle sympatyczna, dbająca o miłą atmosferę i jak najbardziej komfortowe, bezstresowe pobranie krwi. Polecam!"

 

Joanna