Przed 1-szą wizytą u podologa

Wiemy, że odwiedzając nowe miejsce, zwłaszcza medyczne, stres może być naturalną reakcją. Ale nie musisz się obawiać! Nasz zespół jest tutaj, aby zadbać o Twój komfort i zapewnić najwyższej jakości opiekę. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj po to, aby pomóc i wesprzeć Cię w drodze do zdrowia i komfortu.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie check listę przed 1 wizytą w naszej klinice.

O czym pamiętać przed pierwszą wizytą?

  • Przed wizytą nie pomagaj swoim stopom wyglądać lepiej – zmiany na Twoich paznokciach i podeszwie są dla nas bardzo ważne.
  • Nie stosuj kremów, zasypek czy maści do stóp/dłoni w dniu wizyty
  • Nie zakładaj nowego obuwia – jednym z elementów diagnostyki jest obejrzenie stopnia ścierania podeszw obuwia i ich wygięcia.
  • Bardzo istotne są dla nas choroby przewlekłe i przyjmowane leki –Zabierz ze sobą nazwy leków, maści, suplementów diety i opatrunków jakie stosujesz, a także zdjęcia RTG, wyniki badania krwi jeśli były wykonywane w ciągu ostatnich 3 miesięcy oraz ostatnie wypisy ze szpitala.
  • Lista pytań - Zastanów się nad pytaniami dotyczącymi Twoich dolegliwości, objawów czy proponowanych leczeń. Chcemy, abyś wyszedł z wizyty z pełnym zrozumieniem sytuacji i planu działania.
  • Jeśli obawiasz się, że możesz mieć grzybice skóry lub paznokci, zaprzestań stosowania lakierów, zmywaczy do paznokci, maści i antybiotyków miejscowych jak i doustnych na 14 dni przed wizytą. Stosowanie tych preparatów zaburzy wyniki badania mykologicznego.

Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed wizytą. Jesteśmy tutaj, aby Cię wesprzeć na każdym etapie Twojej podróży do zdrowych stóp i komfortowego życia.

 

Do zobaczenia w Feet Clinic!